tesa

tesa, člen Beiersdorf AG, je světový výrobce lepicích pásek všeho druhu a samolepicích systémových řešení pro průmysl, řemeslníky i koncové zákazníky. Dlouhodobě se staráme o jejich přilnavou komunikační strategii na sociálních sítích i výkonnostní online kampaně.


Za dobu naší spolupráce vzrostla nejen důvěra mezi námi a klientem, ale také počty sledujících na stránce. Z téměř nuly na 12 000 za tři roky.


Ale zároveň jsme konzistentním partnerem a na sociálních sítích jsme srdce všech fanoušků získali humorem. Ikonickou stříbrnou pásku má doma téměř každý a při používání tesa pásky si může připadat jako zachránce před nukleární hrozbou.


Na podzim 2020 jsme začali s brandovou kampaní, představující nový produkt na českém trhu. Vlajkovou lodí Smart Mounting Systému se staly nalepovací hřebíky, které doslova zaplavily český i slovenský internet. Smart Mounting System byl vidět na YouTube, Facebooku, Instagramu, ve vyhledávací i obsahové síti a získali jsme téměř 50 mil. impresí.


​​V rámci kampaně na nalepovací hřebíky jsme lokalizovali veškerá videa. S kým jiným, než naším oblíbeným hercem z Městského divadla Zlín – panem Radovanem Králem. A stal se opravdovým tesa hlasem pro ČR a SK, jenom na Youtube si naše videa totiž přehrálo více než 2 mil. unikátních uživatelů. 

www.tesa.com

Předcházející reference Nasledující reference

Staňte se naším
klientem